• Obecnie brak na stanie

Oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa) 500 ml

23,13 zł

(4,63 zł za 100 ml)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Oliwa z wytłoczyn z oliwek Sansa - jest rafinowaną oliwą z wytłoków oliwnych z dodatkiem oliwy extra vergine z pierwszego tłoczenia. Produkt posiada wysoki stopień dymienia, zatem może być używany do smażenia, gotowania i pieczenia. Dla osób, które nie lubią wyraźnego smaku oliwek w oliwie extra vergine, jest świetnym dodatkiem do przyprawiania sałatek.

Oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa)

Marka: SALVADORI

Gramatura/Pojemność: 500 ml

Sorry, no items left.
Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Odkryj wszechstronność oliwy z wytłoczyn z oliwek (Sansa) 500 ml SALVADORI

Zapewnij sobie uniwersalny produkt o delikatniejszym smaku oliwek – oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa) 500 ml SALVADORI. Idealna dla osób, które poszukują alternatywy dla oliwy extra vergine.

Doskonała do smażenia, pieczenia i gotowania

Oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa) SALVADORI 500 ml cechuje się wyższym punktem dymienia, co sprawia, że jest odpowiednia do smażenia, pieczenia i gotowania. Wykorzystaj jej właściwości, aby nadać swoim daniom wyjątkowy, delikatny smak oliwek.

Dopasuj smak sałatek według własnych upodobań

Jeśli preferujesz łagodniejszy smak oliwek w swoich sałatkach, oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa) SALVADORI 500 ml stanowi doskonały wybór. Użycie tego produktu pozwoli na przyprawienie sałatek według Twoich indywidualnych preferencji.

Marka SALVADORI - gwarancja jakości i różnorodności

SALVADORI to uznana marka na rynku oliw z oliwek, która proponuje szeroki wybór produktów, cechujących się jakością i różnorodnością smaków. Wybierając oliwę z wytłoczyn z oliwek (Sansa) SALVADORI, postaw na sprawdzoną jakość, a jednocześnie na różnorodność dla swojej kuchni.

Wypróbuj delikatność oliwy z wytłoczyn z oliwek (Sansa) 500 ml SALVADORI

Skorzystaj z możliwości, jakie daje oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa) SALVADORI 500 ml. Zamów teraz i ciesz się uniwersalnością oraz łagodnym smakiem tego produktu w swojej kuchni.

Oliwa z wytłoczyn z oliwek (Sansa)

Marka: SALVADORI

Gramatura/Pojemność: 500 ml

26/02/10

Opis

Gramatura/Pojemność
500 ml

Specyficzne kody

Oliwa z wytłoczyn z oliwek...

23,13 zł