Oliwki Nostraline Po Kalabryjsku 850 g

50,93 zł

(5,99 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Oliwki „Nostraline alla calabrese” – oliwki z południowego regionu Włoch - Kalabria. Przyprawiane ziołami i oliwą z oliwek. W szczególności polecane do pieczonych mięs.  

Oliwki Nostraline Po Kalabryjsku

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 850 g

Pośpiesz się! Tylko 94 szt. w magazynie!
Ilość
0

Oliwki Nostraline po kalabryjsku - smak tradycyjnej Kalabrii

Oliwki Nostraline po kalabryjsku od marki MENU' to wyjątkowy produkt, który przeniesie Cię w świat smaków słonecznej Kalabrii. Przyprawione ziołami i oliwą z oliwek, doskonale komponują się z pieczonymi mięsami, nadając im wyrazisty smak.

Kulinarny fenomen oliwek Nostraline alla calabrese

Oliwki Nostraline po kalabryjsku to prawdziwy kulinarny fenomen, który warto wprowadzić do swojej kuchni. Przyprawione tradycyjnymi ziołami i aromatyczną oliwą, wprowadzą do Twoich dań niezwykłą głębię smaku i oryginalność.

Poznaj zdrowotne korzyści płynące z oliwek Nostraline

Oliwki Nostraline po kalabryjsku to nie tylko smak, ale również zdrowie. Bogate w witaminy, minerały i zdrowe tłuszcze, będą idealnym uzupełnieniem diety opartej na śródziemnomorskim stylu życia.

Marka MENU' - gwarancja jakości i autentyczności

MENU' to renomowana marka, która dba o wysoką jakość swoich produktów. Oliwki Nostraline po kalabryjsku to produkt, który został starannie wyselekcjonowany i przygotowany według tradycyjnych receptur, by zapewnić Ci niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Zamów oliwki Nostraline po kalabryjsku i wzbogać swoją kuchnię

Nie czekaj i pozwól sobie na prawdziwe doznania kulinarne z oliwkami Nostraline po kalabryjsku od MENU'. Zamów już dziś i odkryj smak wyjątkowego dodatku do pieczonych mięs, który zachwyci Cię i Twoją rodzinę.

Oliwki Nostraline Po Kalabryjsku

Marka: MENU'

Gramatura/Pojemność: 850 g

23/23/53

Opis

Gramatura/Pojemność
850 g

Specyficzne kody

Oliwki Nostraline Po...

50,93 zł