Mezze Penne Rigate makaron z matrycy z brązu 5 kg

71,72 zł

(1,43 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

Makarony LA RUVIDA ITALIANA produkowane są w 100% z semoliny, czyli gruboziarnistej włoskiej mąki z pszenicy twardej, tzw. durum. Rzemieślniczego charakteru nadaje tłoczenie ciasta na matrycach z brązu. Ta tradycyjna obróbka powoduje, iż zewnętrzna struktura makaronu staje się bardziej chropowata i szorstka, przez co gwarantuje lepsze przyleganie i idealne łączenie się z sosami.

Mezze Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

Pośpiesz się! Tylko 100 szt. w magazynie!
Ilość
0

Włoska Perfekcja: Mezze Penne Rigate Z Matrycy Z Brązu

Mezze Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg to esencja włoskiego kunsztu kulinarnego. Szorstka i chropowata struktura, wynik tłoczenia na brązowych matrycach, umożliwia idealne połączenie z różnymi sosami, gwarantując smak, który zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.

100% Semolina Durum: Gwarancja Jakości

Produkt ten wykorzystuje tylko najwyższą jakość semoliny durum, gruboziarnistej mąki z pszenicy twardej. Dzięki temu Mezze Penne Rigate zachowuje autentyczny włoski smak i konsystencję, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy.

Rzemieślnicza Produkcja: Makaron Wyjątkowy Jak Brąz

Staranna obróbka brązowymi matrycami nadaje temu makaronowi unikalny charakter. Każdy kawałek jest dziełem rzemieślnika, co oznacza, że ​​kiedy podajesz go na stole, podajesz prawdziwą włoską tradycję.

O Marce LA RUVIDA ITALIANA

LA RUVIDA ITALIANA to marka, która stała się synonimem jakości i tradycji we włoskim świecie makaronów. Założona z pasją do rzemiosła i autentycznych smaków Włoch, oferuje produkty, które są w stanie przenieść Cię w sam środek włoskiej kuchni, siedząc wygodnie we własnym domu.

Zacznij Podróż Kulinarnej Rozkoszy!

Nie zwlekaj, zamów Mezze Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg od LA RUVIDA ITALIANA i zafunduj sobie i swoim bliskim kulinarną podróż do serca Włoch. Spróbuj teraz i poczuj różnicę!

Mezze Penne Rigate Makaron Z Matrycy Z Brązu 5 kg

Marka: LA RUVIDA ITALIANA

Gramatura/Pojemność: 5000 g

30/09/03

Opis

Gramatura/Pojemność
5000 g

Specyficzne kody

Mezze Penne Rigate makaron...

71,72 zł