Czekolada klasyczna (30x30g)

158,72 zł

(17,64 zł za 100 g)

Brutto
Obecnie: 5 osób ogląda ten produkt

W swoich produktach UNIVERCIOK wykorzystuje najlepsze kakao jakie można znaleźć na rynku. Linia łącząca starożytne smaki czekolady z całego świata z najbardziej niezwykłymi przyprawami i smakami. W ten sposób powstało 12 ekskluzywnych przepisów, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia i przyciągną najbardziej zaciekawionych klientów. Praktyczne saszetki z pojedynczą dawką gwarantują proste, szybkie przygotowanie idealnej czekolady.

Czekolada klasyczna (30x30g)

Marka: UNIVERCIOK

Gramatura/Pojemność: 900 g

Pośpiesz się! Tylko 97 szt. w magazynie!
Ilość
0

Czekolada pełna tradycji

Odkryj starożytne smaki czekolady z całego świata dzięki Czekoladzie Klasycznej (30x30g) od UNIVERCIOK. Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości kakao z najbardziej niezwykłymi przyprawami pozwoli Ci cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem smakowym.

Proste i szybkie przygotowanie

Czekolada Klasyczna (30x30g) od UNIVERCIOK to praktyczne saszetki z pojedynczą dawką, które gwarantują łatwość i szybkość przygotowania idealnej czekolady. Doskonałe rozwiązanie na chwile relaksu czy jako szybki deser dla niezapowiedzianych gości.

Również dla wybrednych smakoszy

12 ekskluzywnych przepisów opracowanych przez UNIVERCIOK zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Czekolada Klasyczna (30x30g) to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną spróbować unikalnych kompozycji smakowych.

UNIVERCIOK - mistrzowie czekolady

Marka UNIVERCIOK to ekspert w dziedzinie czekolady, wykorzystujący najlepsze dostępne kakao na rynku. W swojej ofercie łączą starożytne smaki z niezwykłymi przyprawami, tworząc wyjątkowe kompozycje, które zdobywają serca smakoszy na całym świecie.

Zapewnij sobie chwile przyjemności z Czekoladą Klasyczną

Spróbuj Czekolady Klasycznej (30x30g) od UNIVERCIOK i zanurz się w świecie niezwykłych smaków. Pozwól sobie na chwilę relaksu i rozkoszuj się tym wyjątkowym doświadczeniem. Zamów już dziś!

Czekolada klasyczna (30x30g)

Marka: UNIVERCIOK

Gramatura/Pojemność: 900 g

114/01/01

Opis

Gramatura/Pojemność
900 g

Specyficzne kody

Czekolada klasyczna (30x30g)

158,72 zł